sobota, 28 września 2013

Dwie ligowe kolejki u siebie

Podbeskidzie Bielsko- Biała(1) - GKS Tychy(7)

Kolejne dwa mecze ligowe zagraliśmy przed własną publicznością. Pierwszym naszym rywalem był siódmy w tabeli GKS Tychy. Mecz rozpoczęliśmy od groźnych ataków, które zaowocowały bramką Titiego w 23 minucie. W 31 minucie było już 2-0 po samobójczym golu Kojdeckiego. W 52 minucie wynik podwyższył Koman i moi gracze nagle stanęli na boisku i zaczęły się problemy. Najpierw w 75 minucie kontaktowego gola dla gości zdobył Czupryna. Trzy minuty później drugą żółtą kartkę zobaczył Konieczny co w tej grze oznacza czerwony kartonik i usunięcie z  boiska. Żeby tego było mało tuż przed końcem meczu kontuzję złapał Cięciała i ostatnie minuty graliśmy w dziewięciu. Gościom udało się strzelić kontaktowego gola. Uczynił to Osoliński i zrobiło się nerwowo. Sędzia na szczęście zakończył mecz y wygrywamy 3-2.

Zawodnik meczu: Piotr Koman (Podbeskidzie) 7,8

Podbeskidzie Bielsko- Biała(1) - Cracovia Kraków(10)

W meczu z "Pasami" musiałem dać odpocząć kilku podstawowym graczom. Była to szansa dla kilku zawodników rezerwowych. Cracovia póki co trochę zawodzi. Mając w składzie kilku dobrych graczy i ogranych na ligowych boiskach miała być murowanym faworytem do awansu. Mecz nie układał się dla nas dobrze. Widać było brak zgrania i to goście mieli dość sporą przewagę. To, że nie traciliśmy goli zawdzięczamy głównie ich nieskuteczności. W 61 minucie objęliśmy prowadzenie. Sacha świetnie podał i Gołuch pokonał Kaczmarka. W 76 minucie niestety goście wyrównali. Dudzic uderzył szczupakiem. Piłka odbiła się od słupka i trafiła w plecy interweniującego Danowskiego po czym wpadła do siatki. Skończyła się nasza seria ośmiu kolejnych ligowych zwycięstw.