wtorek, 24 września 2013

Kolejne mecze ligowe

Chojniczanka Chojnice(13) - Podbeskidzie Bielsko- Biała(8)

W kolejnej kolejce pierwszej ligi zagramy na wyjeździe z trzynastą w tabeli Chojniczanką Chojnice. Opromienieni awansem do fazy grupowej Ligi Europy chcemy podtrzymać dobrą passę. Początek meczu zapowiadał się obiecująco. Mocno przycisnęliśmy spychając przeciwnika do defensywy. W 13 minucie wyszliśmy na prowadzenie. Ładną akcje mojego zespołu wykończył Seratlic. Stwarzaliśmy sobie kolejne okazje, ale byliśmy nieskuteczni. Tuż po przerwie na 2-0 podwyższył Gołuch wykorzystując świetne podanie Malinowskiego. Do końca wynik nie uległ zmianie.

1.09.2013 -I liga 6/34

Chojnice - Podbeskidzie     0:1 (0:0)      Info ogólne    Składy    Tabela

0-1 Ermin Seratlic 13
0-2 Daniel Gołuch 46

Zawodnik meczu: Piotr Malinowski (Podbeskidzie) 8,0

GKS Bogdanka Łęczna(1) - Podbeskidzie Bielsko- Biała(3)

Dzięki ostatniemu zwycięstwu awansowaliśmy na trzecie miejsce w tabeli. Pora nadrobić zaległości. W zaległym meczu zmierzymy się z liderem z Łęcznej. Pierwsza połowa była niezwykle wyrównana. Oba zespoły nie potrafiły sobie stworzyć dogodnej okazji bramkowej. Dopiero w 44 minucie z rzutu rożnego zagrał Boljevic, a strzałem głową gola zdobył Sourek. Ta bramka chyba podłamała gospodarzy. W sumie gol do szatni potrafi wku...ć. Minutę po wznowieniu gry w drugiej połowie zadaliśmy drugi cios. Kolejne świetne podanie Malinowskiego i Seratlic oko w oko z bramkarzem nie dał mu szans. W 58 minucie było już 3-0. Kopia akcji z poprzedniej bramki i ponownie Seratlic na liście strzelców. W 78 minucie gospodarzą udaje się strzelić kontaktową bramkę za sprawą Zubera. Na więcej już im nie pozwoliliśmy i dzięki tej wygranej awansowaliśmy na pozycję lidera..