Kolejne ważne mecze

Zanim nadejdzie czas dwumeczu w czwartej rundzie kwalifikacji do Ligi Europy rozegramy trzy kolejki ligowe.

[2/34] Warta Poznań(10) - Podbeskidzie(12)  2:3      Info ogólne    Składy
[3/34] Kluczbork(14) - Podbeskidzie(10)       0:2      Info ogólne     Składy
 [4/34] Podbeskidzie(7) - Arka Gdynia(17)    4:1       Info ogólne     Składy    Tabela

Jak widać całkiem fajnie sobie radziliśmy w ostatnich trzech meczach ligowych odnosząc komplet zwycięstw. Najcięższy był pojedynek w Poznaniu. Mając chęć awansu Warta pokazała, że trzeba się z nią liczyć. Największe rozczarowanie to postawa Arki Gdynia. Początek sezonu mają fatalny. Dla nas nadszedł czas pojedynku w czwartej rundzie kwalifikacji do Ligi Europy. W dwumeczu naszym przeciwnikiem będzie holenderski AZ Alkmaar. Oczywiście zespół naszych rywali jest murowanym faworytem. Postaramy się jednak zrobić wszystko co w naszej mocy by uprzykrzyć życia przeciwnikowi.

Podbeskidzie Bielsko- Biała - AZ Alkmaar

To był niesamowity wieczór w Bielsku- Białej. Zastanawiam się tylko , czy to my zagraliśmy tak dobrze, czy rywale nas zlekceważyli. Zaczęło się bardzo źle. Już pierwsza akcja gości przyniosła im gola. Hryszkę pokonał Falkenburg. Od tej pory jednak to my zaczęliśmy dominować na boisku. W 18 minucie wyrównał Sacha. Do przerwy mimo kilku okazji z obu stron wynik nie uległ zmianie. Pięć minut po przerwie świetną szansę zmarnował Titi. Zrehabilitował się siedem minut później. Niespodziewanie prowadzimy i stwarzamy kolejne sytuacje. Goście za wszelką cenę chcieli wyrównać, a my pokaraliśmy ich skuteczną kontrą zamienioną na bramkę ponownie przez Titiego. Sensacja stała się faktem i wygrywamy 3-1.