czwartek, 26 września 2013

Konice okienka transferowego

Resovia Rzeszów(6) - Podbeskidzie Bielsko- Biała(1)

W ósmej kolejce zagraliśmy w Rzeszowie z szóstą w tabeli Resovią. Mecz był bardzo emocjonującym widowiskiem z wieloma zwrotami akcji. Zaczęło się dla nas źle. W 3 minucie dośrodkowanie Ogrodnika wślizgiem próbuje przerwać Koman i trafia piłką do naszej bramki. Niespodziewanie przegrywamy. Trzy minuty później już jest remis. W sytuacji sam na sam znalazł się Sacha i pewnie pokonał bramkarza. W 35 minucie objęliśmy prowadzenie. Seratlic dośrodkował z lewego skrzydła i Sacha strzałem z ostrego kąta zdobył druga bramkę. Dwie minuty później prowadzimy już 3-1. Świderski strzelił bramkę samobójczą. Dwie minuty po rozpoczęciu drugiej połowy Boljevic dośrodkował z rzutu rożnego i Sourek strzałem głową umieścił piłkę w siatce. Chwilę później zrobiło się 4-2 bo z rzutu wolnego Hryszkę pokonał Otuszewski. W 62 minucie było już tylko 4-3. Trzecią bramkę dla miejscowych strzelił Ogrodnik i zrobiło się nerwowo. Jednak do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i kolejne trzy punkty trafiają na nasze konto.