Szukaj na tym blogu

sobota, 29 czerwca 2013

14 kolejka: Karpaty Krosno- Sparta Brodnica

W przedostatniej kolejce rundy jesiennej podejmowaliśmy na własnym boisku dziesiąta w tabeli Spartę Brodnica. Nasi rywale w tym sezonie spisują się według przedsezonowych prognoz i zajmują miejsce w środku tabeli. My chcemy natomiast podtrzymać passę kolejnych wygranych meczów z rzędu. W tej chwili mamy ich osiem.

Początek meczu nie był udany z naszej strony. Mieliśmy duże problemy ze stwarzaniem sytuacji podbramkowych. Dopiero w 23 minucie po składnej akcji zespołu bramkę zdobył Gruszczyński po ładnym strzale z ośmiu metrów. Tuż przed końcem pierwszej połowy w dogodnej sytuacji znalazł się Salak, ale piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. My atakowaliśmy próbując zdobyć kolejną bramkę, ale goście dzielnie się bronili. Dodatkowo w 76 minucie ku zaskoczeniu wszystkich doprowadzili do wyrównania. Olszewski dośrodkował piłkę  zrzutu rożnego, a Szafrański pewnym strzałem głową pokonał Anusiewicza. Myślałem, że mnie krew zaleje i prawie roz......liłem całą ławkę rezerwowych. Widząc to moi podopieczni wzięli się wreszcie do roboty. Nasze zmasowane ataki przyniosły sukces w 83 minucie kiedy to po podaniu Izydorczyka sam an sam znalazł się Nolka i spokojnie zdobył gola. Goście próbowali odrobić straty otwierając swoje szyki obronne co wykorzystał Suker po podaniu Gruszczyńskiego ustalając wynik meczu na 3-1. Odnosimy, więc dziewiąte zwycięstwo z rzędu. W tabeli nasza przewaga nad Stalą Mielec wynosi ciągle dziewięć punktów. Trzecia Avia traci do nas już jedenaście oczek.