piątek, 23 sierpnia 2013

Ostatnie dwa sparingi

Przedostatnim sparingiem w tym zimowym okresie przygotowawczym był pojedynek z liderem Pierwszej Ligi Piastem Gliwice. Odziwo mimo faworyzowanego rywala to my byliśmy zdecydowanie lepsi. Już w 16 minucie objęliśmy prowadzenie. Seratlic podał po ziemi do Komana i ten uderzył z 14 metrów nie dając szans bramkarzowi gości. W 24 minucie było już 2-0. Kal podaje do Seratlica i ten pewnym strzałem umieszcza piłkę w siatce. Na początku drugiej połowy wynik podwyższył Demjan. Goście odpowiedzieli trafieniem Nalepy w 68 minucie. Wygrywamy pewnie 3-1. Forma rośnie.

Zawodnik meczu: Ermin Seratlic (Podbeskidzie) 8,6

Ostatnim meczem towarzyskim przed ćwierćfinałowym bojem w Pucharze Polski było spotkanie z drugoligowym Przebojem Wolbrom. Zaczęło się niespodziewanie od gola dla gości autorstwa Kasprzaka. W 25 minucie wyrównaliśmy po samobójczym trafieniu Wdowika. W 39 minucie na prowadzenie wyprowadził nas strzałem głową Kołodziej. W 41 minucie było już 3-1 po bramce Sachy. Druga połowa była juz mniej ciekawa i mecz zakończył się wynikiem ustalonym przed przerwą.

Zawodnik meczu: Dariusz Kołodziej (Podbeskidzie) 7,5

Zakończyło sie okienko transferowe. Rozwiązaliśmy kontrakty z zawodnikami, których nie udało się sprzedać. Są to: