sobota, 10 sierpnia 2013

Pewne zwycięstwo

W siedemnastej kolejce można powiedzieć, że już rozpoczynamy rundę wiosenną. Terminarz tak został skonstruowany, iż kilka meczy z wiosny przeniesiono na jesień. W tej rundzie podejmujemy Stal Rzeszów. Obecnie zajmuje ona dziewiąte miejsce w tabeli, a w pierwszym meczu z tym rywalem na ich boisku zremisowaliśmy 1-1.

"Biało- Czerwoni" w eliminacjach do Mundialu:

San Marino - Polska   0:2    Info ogólne   Składy   Tabela

Karpaty Krosno(3) - Stal Rzeszów(9)

Mecz ułożył się dla nas świetnie. W 5 minucie długie podanie do Gruszczyńskiego posłał Osyra. Ten przyjął piłkę i widząc wysuniętego bramkarza gości bez zastanowienia uderzył. Piłka lobem wpadła do siatki. W 16 minucie Kowalski- Haberek posłał piłkę z rzutu rożnego na krótki słupek. Do piłki skoczył Osyra, ale jego strzał głową trafił w poprzeczkę. W 25 minucie goście doprowadzili do wyrównania. Z rzutu rożnego dośrodkował Jędras. Do piłki skoczył Sarbinowski i pokonał strzałem głową Anusiewicza. Sześć minut później ponownie prowadzimy. Azikiewicz dośrodkował z lewego skrzydła na głowę Misztala, który mocnym strzałem zdobył bramkę. W 39 minucie po podaniu Ogórka sam na sam z bramkarzem wyszedł Haftkowski jednak uderzył niecelnie. Po przerwie dalej atakowaliśmy. W 63 minucie na listę strzelców wpisał się Kowalski- Haberek. Wykorzystał świetne podanie Famulskiego. Wynik meczu ustalił w 80 minucie Gruszczyński pakując piłkę do pustej bramki po świetnym zagraniu Misztala. Wygrywamy spokojnie 4-1.