poniedziałek, 5 sierpnia 2013

W lidze bezbramkowo i odpadamy z Pucharu Polski

W dwunastej kolejce podejmowaliśmy jedenasty zespół tabeli Wigry Suwałki. Jeśli chodzi o ostatnie plotki to skończyło się na tym, iż w Arce zatrudniony został Tarasiewicz, a w Katowicach Kiereś. Ja będę musiał jednak jeszcze poczekać na swoją szansę.

Karpaty Krosno - Wigry Suwałki

Był to chyba najnudniejszy mecz za mojej trenerskiej kariery. Szczerze to nawet ciężko wybrać mi jakieś podbramkowe sytuacje do opisania. My pierwsza szansę mieliśmy w 32 minucie kiedy to strzelał Sołtyński, ale minimalnie niecelnie. W drugiej połowie było już trochę lepiej. Zaczęliśmy ja z animuszem i w ciągu kilku minut stworzyliśmy trzy dogodne okazje. najpierw Danielewicz z 15 metrów trafia w poprzeczkę. Chwilę później niecelnie strzelają Haberek i Sołtyński. To tyle jeśli chodzi o ten mecz.

22.09.2012 - II liga wschodnia 12/34

Karpaty - Wigry   0:0 (0:0)      Info ogólne    Składy    Tabela

Zawodnik meczu: Przemysław Makarewicz  (Krosno) 7,6

W trzeciej rundzie Pucharu Polski zagraliśmy z reprezentantem II ligi zachodniej Elaną Toruń. Gospodarze byli zdecydowanym faworytem tego meczu, a ja zastanawiam się czemu znowu gramy na wyjeździe.

Elana Toruń - Karpaty Krosno

O tym meczu każdy z nas chciałby jak najszybciej zapomnieć bo dostaliśmy sroga lekcje futbolu. Najgorsze w tym wszystkim jest to. że zagraliśmy dobrze. Zaczęło się obiecująco. Ładna akcja Misztala. podanie do Sołtyńskiego i ten wychodzi sam na sam z bramkarzem Elany. Jego strzał mija jednak bramkę rywala. W 26 minucie Gruszczyński sprawdza wytrzymałość poprzeczki. Tuż przed przerwą moment dekoncentracji i mania pokonuje Anusiewicza. W drugiej połowie już nie istnieliśmy, a gospodarze z każdą minutą powiększali swoją przewagę. Stwarzali sytuacje za sytuacją jednak udaje się nam wyjść z opresji obronną ręką. Jednak w 79 minucie po podaniu Lewandowskiego gola dla Torunian zdobył Sędziak. Kropkę nad "i" stawia w 88 minucie Świderek i przegrywamy 3-0. Odpadamy Pucharu Polski, a ja wyczuwam mały kryzys formy. Obym się mylił.