piątek, 2 sierpnia 2013

Remis w Piasecznie

"Biało- Czerwoni" w eliminacjach do Mundialu:

Polska - Mołdawia  2:1     Info ogólne    Składy

My na kolejny mecz wybraliśmy się do Piaseczna. Rywal typowany do spadku spisuje się jak do tej pory bardzo dobrze zajmując dziesiąte miejsce w tabeli. Zapowiada się więc ciekawy i wyrównany mecz. Mimo szerokiej kadry jaką posiadam widzę już pewne oznaki zmęczenia meczami co trzy dni.

KP Piaseczno(1) - Karpaty Krosno(2)

mecz od początku był wyrównany. jednak niestety bardzo nudny. Brakowało sytuacji podbramkowych. Te, które były można zliczyć na palcach jednej ręki. Zaczęło się od sytuacji dla gospodarzy w 12 minucie kiedy strzał Treli trafił w poprzeczkę naszej bramki. W 20 minucie ładną akcje przeprowadził Gałach i będąc już praktycznie sam przed bramkarzem został chyba sfaulowany przez Batate. Sędzia jednak nakazał grac dalej, choć w opinii wielu osób należał się nam rzutu karny. W 28 minucie miejscowi obejmują prowadzenie. Kowalczyk posłał piłkę z rzutu rożnego na długi słupek. Koprucki mocno strzelił głową i Anusiewicz musiał wyjmować piłkę  z siatki. Wyrównać mógł tuż przed końcem pierwszej połowy Azikiewicz jednak jego strzał z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę. Po zmianie stron zaczęliśmy nieznacznie dominować na boisku, a szansę na gola mieli Gruszczyński i Azikiewicz. Niestety dzisiaj brakowało nam szczęścia. Udało się nam przełamać obronę gospodarzy w 84 minucie. Czubała z prawego skrzydła dośrodkował w pole karne i Azikiewicz strzałem głową doprowadza do wyrównania. Mecz kończy się remisem 1-1 i uważam ten rezultat za sprawiedliwy. W tabeli spadamy an trzecie miejsce. Jak tak patrze to liga jest bardzo wyrównana i lider z Sokółki ma tylko dziewięć punktów przewagi nad szesnasta Wisłą Puławy. Będzie ciekawie do samego końca.