Szukaj na tym blogu

niedziela, 21 lipca 2013

Feta w Krośnie

Opromienieni sukcesem już na luzie przystąpiliśmy do rozegrania kolejnej kolejki ligowej. Przyjeżdża do nas ostatnia drużyna ligowej tabeli Podlasie Biała Podlaska. W tym meczu szansę dostanie większość rezerwowych graczy. Oczywiście chcemy przed kibicami zaprezentowac się jak najlepiej i wysoko wygrac ten mecz.

W ostatnim sparingu przed EURO Polska reprezentacja zagrała z Andorą.

Polska- Andora  4:0   Info ogólne      Składy

Mecz rozpoczęliśmy do dobrego ataku i już w czterdziestej sekundzie Suker w czystej sytuacji przegrał pojedynek z bramkarzem gości. W 4 minucie ponownie Suker dobrze znalazł się przed bramkom rywali. Strzelił mocno podkręcając piłkę. Ta trafiła w słupek i spadła prosto pod nogi Misztala, który strzelił spokojnie do pustej bramki. W 10 minucie wreszcie szczęście dopisało niezwykle aktywnemu w tym meczu Sukerowi. Po podaniu Azikiewicza ponownie znalazł się sam na sam z bramkarzem i tym razem spokojnie umieścił piłkę w siatce. Marek rozgrywał porywający mecz i raz za razem znajdował się w dogodnych sytuacjach. W 18 minucie ponownie miał szanse, ale strzelił nad bramką. Trzy minuty później już się nie pomylił. Suker strzela i mamy na tablicy wynik 3-0. Goście byli bezradni, a my stwarzaliśmy sobie sytuacje za sytuacją. Jednak gdzieś opuściło nas szczęście i nasze strzały bronił bramkarz lub też miały one bramkę przeciwnika. Druga połowa już nie była tak dobra. Chłopaki już myślami chyba byli na imprezie zorganizowanej dla uczczenia awansu. Zwyciężamy 3-0 i możemy rozpocząć wraz z kibicami świętowanie. się działo:):):)