Szukaj na tym blogu

środa, 10 lipca 2013

Rozpoczynamy rundę wiosenną

Czteromiesięczna przerwa w rozgrywkach wreszcie dobiegła końca. Zaczynamy dwoma meczami wyjazdowymi. Pierwszy z nich rozegramy z piętnastym w tabeli Strumykiem Mława. Jesienią rozbiliśmy ten zespół 7-1 i liczę na to, iż tym razem też uda nam się zwyciężyć.

Pierwszą stuprocentową szansę na zdobycie gola mieli gospodarze. W 5 minucie po stracie piłki przez Izydorczyka świetne prostopadłe podanie od Płonki otrzymał Sokołowski jednak Anusiewicz nie dał się pokonać. W 14 minucie obejmujemy prowadzenie. Adaszek posłał piłkę z rzutu rożnego na krótki słupek. Do piłki wyskoczył Ogórek, Pietrzak nie dał rady go upilnować i nasz lewy obrońca strzałem głową umieścił piłke w bramce. Chwilę później sam na sam z bramkarzem Mławy znalazł się Gruszczyński, ale uderzył obok bramki. W 23 i 25 minucie w podobnych sytuacjach co "Grucha" znalazł się Salak, ale dwa razy przegrał pojedynek ze Szczepańskim. Później gra się zaostrzyła i sędzia co rusz musiał przerywać grę. Do przerwy skromnie prowadzimy. Po zmianie stron gra dalej toczyła się pod nasze dyktando. Na 2-0 w 66 minucie podwyższył Izydorczyk wykorzystując dośrodkowanie Gruszczyńskiego z lewego skrzydła. Cztery minuty później z rzutu karnego kontaktowego gola dla gospodarzy zdobył Pietrzak. Miejscowi uwierzyli w siebie, a nam gra przestała się kleić.Na całe szczęście w 81 minucie cudownego gola bezpośrednio z rzutu wolnego strzela Izydorczyk i prowadzimy 3-1. Takim wynikiem kończy się to spotkanie i mamy kolejne trzy punkty.