sobota, 27 lipca 2013

Towarzysko w Niepołomicach

Drugi mecz towarzyski rozegraliśmy w Niepołomicach z tamtejszą Puszczą. Jest to nasz rywal w rozgrywkach II ligi wschodniej. Będziemy mieli okazje przekonać się jak prezentujemy się na tle drugoligowego rywala.

Początek meczu udany dla nas nie był. Już w 6 minucie Lewiński zdobył gola dla gospodarzy. Spory błąd popełnił Osuch, który puścił między nogami stosunkowo łatwy strzał do obrony. Na wyrównanie pierwszą szansę mieliśmy w 31 minucie. Dośrodkowywał Izydorczyk z rzutu wolnego. Do piłki skacze Osyra, ale jego strzał był minimalnie nie celny. Tak oto skończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron pokazaliśmy zdecydowanie lepszą grę. W 51 minucie Najewski pięknie uderzył piłkę z rzutu wolnego i miejscowych uratowała poprzeczka. W 65 minucie czerwoną kartkę ujrzał Morawski i mieliśmy przewagę jednego gracza. To była okazja, by zmienić oblicze meczu. W 71 minucie z prawego skrzydła dośrodkował Misztal. Walkę o górną piłkę z Lewińskim wygrał Adaszek. Strzelił głową i ponownie poprzeczka przeszkodziła nam w zdobyciu wyrównującego gola. Cztery minuty później dopięliśmy swego, Na szesnastym metrze przed bramką Puszczy do piłki doszedł Kliement i mocnym strzałem doprowadził do remisu. Mecz zakończył się remisem 1-1. Nasza gra była dobra i myślę, że z optymizmem możemy patrzeć w przyszłość.