poniedziałek, 29 lipca 2013

Pewna wygrana

Nadszedł czas na kolejny mecz. W czwartej kolejce podejmujemy przed ostatni w tabeli przebój Wolbrom. Nasi rywale są skazywani na walkę o utrzymanie i jak narazie swoją postawą potwierdzają przedsezonowe prognozy. Dla nas to okazja, aby zmazać fatalne wrażenie po ostatniej porażce. W składzie zabraknie zawieszonego na 4 mecze Haftkowskiego oraz kontuzjowanych Misztala i Gałacha.

Karpaty Krosno(8) - Przebój Wolbrom(17)

Już w 3 minucie mogliśmy objąć prowadzenie. Izydorczyk dośrodkował z prawego skrzydła. Walkę o piłkę w polu karnym wygrał Osyra. Strzelił głową, ale Palczewski zdołał sparować piłkę na poprzeczkę. W odpowiedzi strzelał Górecki jednak minimalnie niecelnie. W 15 minucie ponownie przed szansą stanął Osyra, lecz i tym razem uderzał niecelnie. W 23 minucie obejmujemy prowadzenie. Kliment podaje do Kowalskiego- Haberka i ten pięknym strzałem z 30 metrów umieszcza piłkę w siatce. W 28 minucie Silhavy dostał czerwoną kartkę. Nie wiem co się dzieje z moimi graczami. W poprzednim meczu Haftkowski a teraz Silhavy w bardzo brutalny sposób faulują przeciwnika. Mimo gry w osłabieniu spokojnie kontrolowaliśmy przebieg meczu grając oszczędnie by nie tracić za dużo sił. Na początku drugiej połowy wynik mógł podwyższyć Gruszczyński jednak pomylił się z 10 metrów. Chwilę później Azikiewicz znalazł się nie pilnowany pięć metrów przed bramką gości, ale uderzył na tyle słabo, że Palczewski zdołał obronić. W 56 minucie sam an sam z bramkarzem wyszedł Gruszczyński i podwyższył prowadzenie. Thomas nareszcie się przełamał. Wszyscy w klubie mamy nadzieje, że zacznie on regularnie zdobywać bramki. Miał ku temu jeszcze jedną okazje jednak jego strzał był niecelny. Mecz kończy się naszym zwycięstwem 2-0.