wtorek, 23 lipca 2013

Ostatnia kolejka

Niezwykle udany sezon dobiega końca. W ostatnim meczu spotkamy się na własnym boisku z siódmym w tabeli Izolatorem Boguchwała. Oczywiście chcemy pokazać się z jak najlepszej strony i udanie zakończyć rozgrywki. Już w 5 minucie mocno strzelał Karcz, ale nie celnie. W 16 minucie Azikiewicz otwiera wynik pięknym uderzeniem z rzutu wolnego. Na 2-0 podwyższa w 25 minucie Gruszczyński. Długo czekaliśmy na to, by Thomas się przełamał. Pięć minut później było już 3-0. Dośrodkowanie Haftkowskiego z prawej strony i Gruszczyński strzałem głową zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron już myślami byliśmy na urlopach i nasze akcje już nie były takie efektowne. Wiele już nie będę się rozpisywał na temat ego meczu i dodam tylko, że zwyciężamy pewnie trzema bramkami.