Polska- Bośnia   0:1     Info ogólne   Składy

Grupa A: Białoruś, Norwegia, Włochy, Ukraina
Grupa C: Anglia, Turcja, Słowacja, Holandia
Grupa D:  Chorwacja, Hiszpania, Szwecja, Irlandia

Złota Piłka FIFA: Lionel Messi
Piłkarz Roku FIFA: Lionel Messi
Polski Piłkarz 2011 Roku: Robert Lewandowski

Dosyć szybko zleciał ten zimowy czas. Przygotowania do rundy wiosennej nabierają rozpędu. Przyszła pora na pierwszy sparing. Na boisku w Krośnie podejmujemy utytułowaną legię Warszawa, która aktualnie jest liderem Ekstraklasy. To prawdziwe wydarzenie dla moich piłkarzy i kibiców naszego klubu.

W początkowych fragmentach gry przewagę osiągnęła moja drużyna. Potrafiliśmy stworzyć sobie kilka dogodnych okazji do strzelenia gola, po których otrzymaliśmy gorące brawa od licznie zgromadzonej publiczności na trybunach. W 6 minucie doskonałą interwencją popisał się Kuciak po mocnym strzale Ogórka. W 23 minucie prostopadle do Izydorczyka podał Karcz, ale Szymon nie potrafił pokonać bramkarza gości. W odpowiedzi fantastycznym uderzeniem popisał się Furman pokonując Anusiewicza. W 31 minucie Legia miała rzut rożny. Po dośrodkowaniu zrobiło się zamieszanie pod naszą bramką i najwięcej zimnej krwi wykazał Żyro podwyższając prowadzenie warszawian. W 41 minucie ponownie przed szansą stanął Izydorczyk, ale i tym razem górą był Kuciak. W 52 minucie było już 3-0 dla gości. Żyro dośrodkował z lewego skrzydła. Ogórek minął się z piłką, a nie pilnowany Ljuboja spokojnie umieścił ja w siatce. W odpowiedzi Buldra uderzeniem z 20 metrów trafia w poprzeczkę. W 65 minucie czwarta bramkę dla przyjezdnych,a  druga swoją uderzeniem z rzutu wolnego zdobył Ljuboja. Takim wynikiem kończy się ten mecz. Mimo wysokiej porażki nasza gra z tak mocnym rywalem momentami wyglądała naprawdę dobrze.