Jak już wcześniej wspomniałem Buldra i Silhavy poprosili o możliwość transferu. Po chwili jednak ten drugi zmienił zdanie, a ten drugi nie, więc pożegna się z nami.

Z klubem żegnają się również czterej gracze, z którymi rozwiązaliśmy kontrakty. Są to:

Krzysztof Zieliński
Jacek Pawlus
Hubert Radulj
Michał Kukuć

Naszym pierwszym nabytkiem został 21- letni bramkarz Cezary Osuch. Rozpoczął on karierę w Legii Warszawa, ale nie przebił się do pierwszego składu. Był dostępny z wolnego transferu.

Kolejnym nowym zawodnikiem sprowadzonym za darmo jest Józef Misztal. Ten 24- letni wychowanek Ruchu Chorzów jest prawym pomocnikiem. Występował również w Rozwoju Katowice i Kotwicy Kołobrzeg.

Trzecim graczem, którego pozyskaliśmy jest napastnik Michał Haftkowski. Ma 24 lata, karierę zaczynał w Ruchu Chorzów. Był wypożyczony do takich klubów jak Kolejarz Stróże czy Polonia Słubice.

Środek obrony wzmocnił Damian Czech. Ten 25- letni gracz jest wychowankiem Calisi Kalisz. Natomiast nowym prawym obrońcom w zespole został 24- letni Norbert Czubała. Wychowanek GKS- u Bełchatów. Grał w takich klubach jak Znicz Pruszków czy Concordia Piotrków Trybunalski.

Tomas Buldra za 160 tys. zł. odszedł do FC Graffin Vlasim.

Kolejnym graczem sprowadzonym z wolnego transferu jest lewy obrońca Wojciech Cygał. Ma 22- lata. Wychowanek Dalinu Myślenice. Ma za sobą również krótki epizod w Wiśle Kraków.

Trzeci sparing tego okresu przygotowawczego zagraliśmy z Pogonią Leżajsk. Przeciwnik zdecydowanie słabszy od nas, więc wynik może być tylko jeden. Już  w czwartej minucie po dośrodkowaniu  zrzutu wolnego Izydorczyka gola zdobył Azikiewicz. Ten sam zawodnik dwie minuty później ładnie uderzył z rzutu wolnego, ale gości uratowała poprzeczka. nasze prowadzenie w 23 minucie podwyższył Gruszczyński wykorzystując świetne podanie od Karcza. Poprzeczka ponownie uchroniła Pogoń od straty gola w 36 minucie, a strzelał Karcz. W 39 minucie piłkę z prawej strony dośrodkował Haftkowski. Gruszczyński strzela z główki, ale trafia........ w poprzeczkę. Jednak udało mu się jeszcze dojść do dobitki i tym razem piłka wylądowała w siatce. Pewnie prowadzimy do przerwy. na drugą cześć poza Azikiewiczem wystawiłem innych graczy. W większości tych, którzy do nas dołączyli kilka dni temu. Widać było jeszcze brak zgrania, znajomości naszej taktyki, więc specjalnie nic się na boisku ciekawego nie działo. Mecz kończy się nasza wygraną 3-0.